Oferty pracy

Grafik

Astrus Place Zabaw

Astrus Rafał Nagrabecki z siedzibą w Koszalinie , to firma o ustabilizowanej pozycji na rynku producentow zabaw . Od 2007 roku prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie projektowania , produkcji i montażu urządzeń zabawowych na terenie całej Polski. Zajmujemy się realizacją zamowień na place zabaw zarowno dla instytucji publicznych , jak i osob prywatnych. Do zapoznania się z szeroką gamą produkowanych przez nas urządzeń , zapraszamy na stronę www.astrus.pl

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Grafik
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych,
  • mile widziana umiejętność projektowania w 3D
  • znajomość zagadnień DTP,
  • zaangażowanie, obowiązkowość, umiejętność organizacji pracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • tworzenie elementów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej online i offline
  • przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby wewnętrznych działów firmy
  • przygotowanie materiałów do druku
  • realizacja działań związanych z identyfikacją wizualną
Firma oferuje:
  • stabilną, długofalową współpracę,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • praca z młodym i dynamicznym zespołem,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na rozwój firmy,
  • niezbędne narzędzia do pracy na w/w stanowisku.
Sposób aplikowania: CV oraz portfolio / przykładowe prace / link do projektów prosimy przesłać na e-mail: praca@astrus.pl