Oferty pracy

Projektant

Buglo Sp. z o.o.

Firma Buglo Sp. z o.o. projektująca urządzenia rekreacyjno- zabawowe na place zabaw, poszukuje pracownika na stanowisko: Projektant konstruktor

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Projektant
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne
  • mile widziana znajomość oprogramowania CAD, SOLID WORKS
  • terminowość, solidność, dokładność
  • mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku kierunków w technicznych.
Obowiązki:
  • projektowanie konstrukcji
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących produktach
  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjne
Firma oferuje:

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku kierunków w technicznych
Sposób aplikowania: CV z dopiskiem stanowiska pracy na adres e-mail: praca@buglo.pl