Oferty pracy

Koordynator ds. jakości (branża produkcyjna)

Work Service
11179979 1014733138544698 4351036165272043674 n

Firma specjalizująca się doradztwem personalnym, rekrutacją oraz działaniami w obszarze HR.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Koordynator ds. jakości (branża produkcyjna)
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Szczecinek
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość systemów zarządzania jakością
  • doświadczenie w zakresie szkolenia zespołu
  • znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • wspieranie i kontrolowanie jakości (zapewnienie ciągłego nadzoru jakości, kontynuacja i implementacja nowych, istotnych procedur)
  • poddawanie kontroli ostatecznych próbek
  • szkolenie operatorów z zakresu kontroli jakości w celu zrozumienia i zgody do postępowania według wskazań i norm pracy
  • monitorowanie jakości zakładu produkcyjnego
  • odpowiadanie na reklamacje
  • wspieranie klientów w zakresie poprawy jakości tworzonych projektów
Firma oferuje:
  • pracę w firmie o wysokich standardach
  • realny rozwój zawodowy poprzez uczestniczenie w budowaniu struktur firmy w Polsce
  • stabilne zatrudnienie
  • kulturę organizacyjną sprzyjającą efektywności i rozwojowi
Sposób aplikowania: Bardzo proszę o przesyłanie aplikacji na maja.wilczewska@workservice.pl