Oferty pracy

specjalista w Sekcji Płac

Politechnika Koszalińska
Pk godlo
Branża: Human, Resources, Kadry
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: specjalista w Sekcji Płac
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych,
  • znajomość zasad podlegania obowiązkowi naliczania składek ZUS od w/w umów,
  • znajomość zasad podlegania opodatkowaniu zaliczką na podf,
  • znajomość programu Płatnik,
  • znajomość zasad księgowania wynagrodzeń,
  • wyksztalcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku.
Obowiązki:
  • naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie deklaracji PIT pracownikom i zleceniobiorcom,
  • sporządzanie deklaracji ZUS oraz dokumentów zgłoszeniowych ZUS,
  • księgowanie wynagrodzeń.
Firma oferuje:
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w godzinach 7:30-15:30,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • stabilność zatrudnienia i przyjazna atmosfera pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • ciekawe wyzwania i możliwość samorealizacji.
Sposób aplikowania: CV i LM proszę przesłać na adres: malgorzata.porazinska-bychto@tu.koszalin.pl, lub osobiście: Koszalin, ul. Śniadeckich 2, p. 523 a do dnia 31.07.2017 r.