Oferty pracy

Praktykant w Dziale Kontroli Jakości

Nordfish-Foodmark Sp. z o.o.

Przetwórstwo rybne

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Praktykant w Dziale Kontroli Jakości
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Charzyno, ul. Szkolna 60
Wymagania:
  • wizualna kontrola śluz sanitarnych i przygotowywanie raportów z obchodów zapoznanie się z analizami chemicznymi i mikrobiologicznymi surowców, półproduktów, wyrobów gotowych, zapoznanie się z zasadami poboru prób do analizy chemicznej i mikrobiologicznej, zapoznanie się z instrukcjami stanowiskowymi w celu sprawdzenia poprawności ich wykonania, pomoc w prowadzeniu stosownej dokumentacji laboratoryjnej, pomoc w pracach związanych z przygotowaniem drobnego sprzętu do analizy mikrobiologicznej oraz przygotowaniu roztworów do sterylizacji, pomoc w przygotowywaniu raportów do celów statystycznych, pomoc przy wprowadzaniu danych do baz danych, pomoc przy realizacji aktualnie prowadzonych projektów
Obowiązki:

W ramach stażu w dziale kontroli jakości stażyści zapoznają się z zakresem prac w grupie: technologicznej/oceny surowców/mikrobiologicznej. Aktywnie uczestniczą w projektach projakościowych realizowanych aktualnie przez dział. Zapoznają się z zasadami funkcjonowania i utrzymania systemów jakości

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:

  • możliwość odbycia minimum 4-tygodniowych bezpłatnych praktyk,
  • rozwoju zawodowego oraz poznanie stabilnej, międzynarodowej firmy.
Sposób aplikowania: e-mail : aleksandra.dondziak@lisner.com.pl w treści "Nordfish_praktyki"