Oferty pracy

Pracownik produkcji (produkcja opakowań)

MPS International Sp. z o.o.
Nowe logo mps

MPS International Sp. z o.o. Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym, istniejącą na rynku krajowym i międzynarodowym od 25 lat. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania naszych Klientów.

Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Pracownik produkcji (produkcja opakowań)
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym, trzyzmianowy
  • dokładność, chęć do pracy
Obowiązki:
  • sortowanie wyrobów gotowych
  • pakowanie wyrobów gotowych
Firma oferuje:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonego pracownika
Sposób aplikowania: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Pracownik-produkcji-lo4zzprodukcja-opakowanlo41z/5027-3025-25-bk1-2099.html