Oferty pracy

Konstruktor/Technolog

GLOBMETAL Kamil Pawlak
01 01 globmetal

GLOBMETAL jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie obróbki metali i innych materiałów.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Konstruktor/Technolog
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Sianów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • przynajmniej rok doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • sprawne posługiwanie się programami do projektowania, CAD, Solid Edge,
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, budowy maszyn, spawalnictwa,
  • znajomość języka niemieckiego i/lub język a angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
Obowiązki:
  • analiza dokumentacji technicznej pod kątem możliwości produkcyjnych firmy,
  • terminowe opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej nowych wyrobów,
  • modyfikacja i optymalizacja istniejących wyrobów w celu zaspokojenia potrzeb klientów,
  • prowadzenie dokumentacji konstrukcyjnej, dbanie o jej aktualność, zgodność z wymaganiami ISO 9001,
  • wdrażanie i wsparcie nowych procesów technologicznych,
  • dbałość o najwyższą jakość i ciągły rozwój produktów.
Firma oferuje:
  • umowę o pracę,
  • satysfakcjonującą pracę w rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • korzystny pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • miłą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole.
Sposób aplikowania: CV na adres: rekrutacja@globmetal.pl