Oferty pracy

Konstruktor

Human Capital Consulting

HCC’s personnel advisors have successfully delivered hundreds of recruitment assignments vastly contributing to the commercial success of our clients.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Konstruktor
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Szczec inek
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego,
  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki związane z automatyką, robotyką oraz elektrotechniką,
  • język angielski – poziom komunikatywny,
  • mile widziana znajomość procesów magazynowych,
  • umiejętność zarządzania danymi,
  • znajomość budowy wtryskarek oraz pneumatyki,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość pakietu MS Office.
Obowiązki:
  • projektowanie urządzeń oraz elementów mechaniki,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej 3D/2D,
  • opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych,
  • prowadzenie prac rozwojowych urządzeń,
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych,
  • wsparcie techniczne klienta podczas wdrażania projektów,
  • prowadzenie prac rozwojowych maszyn,
  • prowadzenie uzgodnień technicznych z klientami.
Firma oferuje:
  • możliwość rozwoju zarówno w zakresie wiedzy jak i awansu,
  • dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość doskonalenia zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i kwalifikacji zawodowych,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę.
Sposób aplikowania: CV prosimy wysyłać na adres: karolina.wicinska@hcconsulting.pl