Oferty pracy

inżynier produkcji - płatne praktyki

Q4GLASS, ABJ Investors
Logo miko%c5%82aj

Q4Glass to nowa marka na rynku szyb dla budownictwa powstała w 2010. To producent, który oferuje obróbkę szkła spełniając wysokie wymagania nowoczesnej architektury.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praktyka
Stanowisko: inżynier produkcji - płatne praktyki
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • znajomość programu AUTOCAD oraz CorelDraw,
  • dobra organizacja,
  • skrupulatność, rzetelność i odpowiedzialność,
  • zaangażowanie i motywację,
  • student ostatniego roku studiów.
Obowiązki:
  • analizowanie i przygotowanie dokumentacji technicznej,
  • optymalizacja kosztów technologicznych,
  • przygotowanie zamówień w systemie zarządzania produkcją,
  • projektowanie i przygotowywanie grafiki do wydruku na szkle.
Firma oferuje:
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
  • zdobycie dużego doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • elastyczny czas pracy,
  • zawarcie umowy cywilnoprawnej na okres odbywania praktyk.
Sposób aplikowania: CV i LM prosimy wysyłać na adres: kadry@q4glass.pl