Oferty pracy

Elektryk

Pro Service Energy Sp. z o.o.

Pro-Service Energy jest firmą powstałą w 2013 roku w Bydgoszczy. Świadczymy usługi w zakresie obsługi urządzeń i instalacji elektroenergetycznych. Obecnie zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, których wiedza i zaangażowanie jest zapewnieniem najwyższej jakości usług oferowanych naszym Klientom.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Elektryk
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Wymagania:

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • wykształcenia wyższego technicznego (elektrotechnika, elektroenergetyka, elektronika);
  • uprawnień SEP E (1 kV);
  • umiejętności pracy w zespole;
  • znajomości j. angielskiego umożliwiającej pracę z dokumentacją techniczną;
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym;
  • prawa jazdy kat. B.
Obowiązki:

Na czym będzie polegała Twoja praca?

  • obsługa eksploatacyjna rozdzielni wysokiego i średniego napięcia oraz rozdzielni oświetleniowych w zakładzie produkcyjnym;
  • obsługa eksploatacyjna generatora awaryjnego;
  • obsługa eksploatacyjna oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego zakładu produkcyjnego;
  • przeglądy roczne wyposażenia, zabezpieczeń i wyłączników SN.
Firma oferuje:

Co oferujemy?

  • stabilną i dobrze płatną pracę,
  • zakwaterowanie w przypadku pracowników spoza regionu,
  • szkolenia w zakresie SEP E i D bez ograniczeń oraz inne szkolenia zawodowe
Sposób aplikowania: rekrutacja@pro-service-energy.com