Oferty pracy

Programista PLC - nr ref. 9289

Bank Danych o Inżynierach
Logo bdi

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma działająca w branży automatyki przemysłowej.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Programista PLC - nr ref. 9289
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Europa
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe
  • min. roczne doświadczenie w branży Automotive
  • znajomość programowania sterowników Phoenix oraz Siemens - znajomość standardów VW będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dokładność i sumienność
  • gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
Obowiązki:
  • programowanie, konfigurowanie i uruchomienie systemów automatyki
  • realizacja powierzonych zadań

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub własnej działalności
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój zawodowy
  • szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy
Sposób aplikowania: Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres cv@bdi.com.pl z podaniem numeru referencyjnego oraz dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.)." Więcej ofert pracy dla inżynierów na www.bdi.com.pl