Oferty pracy

Doradca Techniczno-Handlowy - nr ref. 9291

Bank Danych o Inżynierach
Logo bdi

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma z branży narzędzi skrawającyc

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy - nr ref. 9291
Wakatów: 1
Miejsce pracy: woj. lubuskie
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (preferowane wyższe w obszarze mechaniki i budowy maszyn, obróbki skrawaniem)
  • znajomość procesów obróbki mechanicznej metali, w tym zastosowań narzędzi skrawających
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz rozwiązywania problemów technologicznych w podstawowych aplikacjach obróbczych
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office oraz obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych
Obowiązki:
  • obsługa klientów w regionie
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów
  • sprzedaż produktów
  • reprezentowanie firmy i budowanie jej wizerunku
  • doradztwo techniczne, dobór rozwiązań

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia techniczne i produktowe
Sposób aplikowania: Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres cv@bdi.com.pl z podaniem numeru referencyjnego oraz dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.)." Więcej ofert pracy dla inżynierów na www.bdi.com.pl