Oferty pracy

Magazynier

GP People sp. z o.o.

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat KRAZ nr 9274) realizuje projekty rekrutacyjne pracy stałej i tymczasowej w całej Polsce. Przyjazna rekrutacja, otwartość na człowieka i przychylność pozwalają kandydatom komfortowo wybrać nowe możliwości rozwoju zawodowego. Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy dla firmy Espersen Koszalin sp. z o.o., światowego lidera przetwórstwa rybnego.

Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Magazynier
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Aplikuj, jeżeli:

• chcesz pracować dla najlepszych w swojej branży

• motywuje Cię bogaty pakiet wynagrodzeniowy

• jesteś gotowy pracować w systemie zmianowym

• posiadasz uprawnienia do jazdy wózkami widłowymi

• potrafisz obsługiwać komputer

Obowiązki:

Do Twoich zadań będzie należało:

• prawidłowe i terminowe wydawanie materiałów do produkcji

• dbanie o przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących w magazynie

• obsługa systemu SAP

• załadunek i rozładunek ciężarówek

• utrzymywanie porządku w magazynie

Firma oferuje:

Nasz klient oferuje:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki funkcyjne

• pakiet benefitów (dofinansowanie do rozrywki, sportu i rekreacji, premie i paczki świąteczne, wyprawki szkolne, wczasy pod gruszą)

• możliwość korzystania z dofinansowanej kantyny zakładowej

• prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracownika i członków rodziny

Sposób aplikowania: Proszę przesłać CV na maila apakalska@gppeople.pl z podaniem nazwy stanowiska