Oferty pracy

Dziennikarz Informacyjny / Reporter

Porozumienie Radiowe Plus Sp. z o.o.

Radio Plus

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Dziennikarz Informacyjny / Reporter
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy przed mikrofonem na stanowisku dziennikarza informacyjnego/prezentera wiadomości,
  • doskonały głos i dykcja,
  • wysoka motywacja, samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie,
  • znajomość pakietu MS Office; programów do montażu dźwięku,
  • wysoka kultura osobista i ciekawa osobowość,
  • doskonała orientacja w bieżących wydarzeniach w regionie.
Obowiązki:
  • praca jako Dziennikarz Informacyjny / Reporter.
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się redakcji informacji – newsroom (Radio PLUS, ESKA, ESKA ROCK, WAWA, VOX FM),
  • szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • stabilność zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • możliwość poznania innych mediów z grupy.
Sposób aplikowania: CV prosimy wysyłać na adres e-mail: asuter@grupazpr.pl