Oferty pracy

Mobilny przedstawiciel handlowy

Buglo Place Zabaw Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Buglo Place Zabaw Sp. z o.o. Sp.k produkująca urządzenia na place zabaw poszukuje pracownika na stanowisko mobilnego przedstawiciela handlowego.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Mobilny przedstawiciel handlowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin i teren działalności przedsiębiorcy
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B.
  • Stanowisko ma charakter samodzielny i mobilny dlatego wymagana jest dobra organizacja pracy własnej. Cenimy terminowość, solidność i dokładność.
Obowiązki:

W związku z pozyskiwaniem klientów na terenie całego kraju praca wiąże się z dużą ilością wyjazdów i spotkań. Ponadto ważną kwestią będzie przygotowywanie ofert handlowych, doradztwo techniczne oraz współpraca z działem realizacji zamówień.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, dającej możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Zapewniamy narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, telefonu i laptopa
Sposób aplikowania: CV z dopiskiem stanowiska pracy na adres e-mail praca@buglo.pl