Oferty pracy

Monter urządzeń małej architektury

Buglo Place Zabaw Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Buglo Place Zabaw Sp. z o.o. Sp.k. produkująca urządzenia na place zabaw poszukuje pracownika na stanowisko montera urządzeń małej architektury

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Monter urządzeń małej architektury
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin i teren działalności przedsiębiorcy
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w branży budowlanej lub pokrewnej,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • sumienność, dokładność,
  • prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • Montaż urządzeń zabawowych zgodnie z instrukcją montażu,
  • wypełnianie dokumentacji dotyczącej wykonywanych zleceń,
  • dbałość o powierzone mienie (narzędzia montażowe,
  • samochód firmowy),
  • współpraca z działem realizacji zamówień i z działem handlowym.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę
Sposób aplikowania: CV z dopiskiem stanowiska pracy na adres e-mail praca@buglo.pl