Oferty pracy

Spawacz MAG

M2 Personal

Profitec GmbH jest uznaną firmą pośrednictwa pracy, z ponad 25-letnim doświadczeniem. Naszym głównym obszarem działania jest prowadzenie usług HR i rekrutowanie pracownikow na rynek niemiecki z obszaru handlowego i przemysłowego.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Spawacz MAG
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Dresden
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe w okreslonym kierunku,
  • wymagane doświadczenie zawodowe w ww. zawodzie,
  • certyfikat MAG Znajomość języka niemieckiego,
  • prawo jazdy i samochód,
  • umiejetnosc odczytywania rysunku.
Obowiązki:
  • spawanie metoda MAG blachy 10-40mm,
  • praca przy konstrukcjach stalowych wedlug planu,
  • obsluga dzwigu mostowego mile widziana.
Firma oferuje:
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie do 13,00eur brutto,
  • nieopodatkowana dieta od 5,50eur,
  • dodatki za pracę w niedzielę, dni swiąteczne i nadgodziny,
  • ekwiwalent pieniężny za urlop wypoczynkowy,
  • premie Bożonarodzeniowe Tygodniowe,
  • zaliczki Wysokojakościową odzież roboczą firmy UVEX,
  • bezpłatne badania lekarskie,
  • opiekę polskiego koordynatora.
Sposób aplikowania: CV oraz skany uprawnień należy składać na nasz adres mailowy: m.kiedrowska@profitec-jobs.de Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerem telefonu: +49 345 23 96 92 16 www.profitec-jobs.de