Oferty pracy

Spawacz TIG

M2 Personal

Profitec GmbH jest uznaną firmą pośrednictwa pracy, z ponad 25-letnim doświadczeniem. Naszym głównym obszarem działania jest prowadzenie usług HR i rekrutowanie pracownikow na rynek niemiecki z obszaru handlowego i przemysłowego.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Spawacz TIG
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Epfenbach
Wymagania:

Wykształcenie zawodowe w okreslonym kierunku, Wymagane doświadczenie zawodowe w ww. zawodzie, Znajomość języka niemieckiego.

Obowiązki:
  • spawanie metoda TIG
  • spawanie cienkich blach nierdzewnych
  • obrobka wstępna i wykończeniowa prac spawalniczych
  • kontrola jakości spawów zgodnie z procedurami
  • odpowiedni dobór urządzeń spawalniczych
Firma oferuje:
  • niemiecką umowę o pracę,
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Dodatki za pracę w niedzielę, dni swiąteczne i nadgodziny
  • Ekwiwalent pieniężny za urlop wypoczynkowy
  • Premie Bożonarodzeniowe
  • Wysokojakościową odzież roboczą firmy UVEX
  • Bezpłatne badania lekarskie
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • wynagrodzenie od 11,50 do 13 euro/h,
  • dodatki za pracę w niedzielę, dni świąteczne i za nadgodziny,
  • dieta od 5,50 euro za każdą przepracowaną godzinę,
  • tygodniowe zaliczki,
  • punktualnie wypłacane wynagrodzenie,
  • do 30 dni płatnego urlopu,
  • rezerwujemy zakwaterowanie,
Sposób aplikowania: CV oraz skany uprawnień należy składać na nasz adres mailowy: m.kiedrowska@profitec-jobs.de Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerem telefonu: +49 345 23 96 92 16