Oferty pracy

Doktorant – stypendysta

Zespół Chemii Biofizycznej, Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk
Logo ichf

Badania

Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Doktorant – stypendysta
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:

Wymagania:

● Umiejętność programowania lub gotowość nauczenia się programowania

● Motywacja do pracy naukowej Ewentualnie mile widziane:

● Zaletą będzie wykształcenie na kierunku fizyka lub pokrewnych

Obowiązki:

● Zadania doktoranta/doktorantki:

Modelowanie ewolucji regulacji genów (obliczenia, symulacje komputerowe)

Zespół Chemii Biofizycznej, Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk poszukuje DOKTORANTA / DOKTORANTKI do uczestnictwa w projekcie badawczym „Ewolucja regulacji genów jako proces stochastyczny: Teoria zapotrzebowania Savageau, koszt regulacji i szum” – projekt Sonata Bis nr 2016/22/E/ST2/00558, finansowany przez Narodowe Centrum Nauki, kierownik: dr Anna Ochab-Marcinek Oferujemy: Studia doktoranckie na okres 4 lat od 01.11.2018.

● Badania interdyscyplinarne

● Planowane pobyty badawcze w IST Austria i University of Edinburgh Oferujemy wynagrodzenie do ~5000 zł netto miesięcznie = Stypendium 3000 zł netto + możliwy dodatek za dobre wyniki w nauce i egzaminach: do ~2000 zł netto. CV i zapytania prosimy przesyłać na adres: ochab@ichf.edu.pl Zapraszamy Kandydatów do przesyłania CV jeszcze przed uzyskaniem stopnia magistra, jeśli planują Państwo obronę przed 1 listopada 2018! Rozmowy wstępne – na bieżąco, osobiście lub przez Skype. Ostateczne rozmowy kwalifikacyjne: 29 czerwca 2018. Termin składania dokumentów: 15 czerwca 2018. Więcej informacji: http://groups.ichf.edu.pl/ochab

Sposób aplikowania: CV i zapytania prosimy przesyłać na adres: ochab@ichf.edu.pl