Oferty pracy

Recepcjonistka

F.A.F. Sp. z o.o.

Firma zajmuje się wynajmem apartamentów w Mielnie

Branża: Turystyka i rekreacja, Gastronomia
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Recepcjonistka
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Dune Resort Mielno
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca komunikację ustną i pisemną z zagranicznymi gośćmi hotelowymi
  • mile widziana znajomość systemów rezerwacyjnych i praca na podobnym stanowisku
  • obsługa komputera, znajomość środowiska MS Office
  • miła aparycja, komunikatywność
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
Obowiązki:
  • Obsługa Gości hotelowych, meldowanie, rozliczenie, wystawianie dokumentów sprzedaży
  • Przyjmowanie rezerwacji przez telefon oraz e-mail
  • Obsługa systemu hotelowego
  • Dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości
Firma oferuje:
  •  Umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę całoroczną
Sposób aplikowania: biuro@mielno-apartments.com, 785 206 226