Oferty pracy

Inspektor pięter/pokojówka do Dune Resort

F.A.F. Sp. z o.o.

Zajmujemy się wynajmem apartamentów w Mielnie.

Branża: Turystyka i rekreacja, Gastronomia
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inspektor pięter/pokojówka do Dune Resort
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Dune Resort Mielno
Wymagania:
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
Obowiązki:
  • Nadzór nad Firmą Sprzątającą i Piorącą
  • Sprzątanie apartamentów zgodnie z przyjętymi standardami
  • Przygotowanie bielizny hotelowej do transportu i jej odbiór
  • Utrzymywanie w czystości magazynu służby pięter
  • Kontrolowanie ilości i zamawianie środków czystości
Firma oferuje:
  • Umowę zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę
  • Możliwość pracy w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży hotelarskiej/turystycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Sposób aplikowania: biuro@mielno-apartments.com, 785 206 226