Oferty pracy

Frontend Developer

Omega323
26733466 1363198323786793 5560721557879857759 n

Omega323 to profesjonalny dostawca usług IT. Nasz zespół tworzą specjaliści posiadający osiągnięcia w różnych dziedzinach związanych z wytwarzaniem aplikacji oraz systemów informatycznych, co pozwala tworzyć wysokiej jakości aplikacje.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Frontend Developer
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Praca zdalna lub w biurze w Szczecinku
Wymagania:
  • Znajomość dobrych praktyk UI i UX
  • Znajomość Photoshopa
  • Doświadczeni znajomość HTML5 i CSS3 (RWD)
  • Poczucie z preprocessorami CSS
  • Doświadczenie z frameworkami CSS
  • Samodzielność i terminowość
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość architektur CSS (np. BEM, OOCSS, SMACSS)
  • Znajomość Vanilla JS, ReactJS
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji Gulp, Webpack
  • Znajomość Git
Obowiązki:
  • Rozwój obecnych aplikacji.
  • Realizacja serwisów oraz aplikacji webowych.
  • Udział w pracach koncepcyjnych i wdrożeniowych.
Firma oferuje:
  • Stała praca w pełnym wymiarze godzin.
  • Przyjazna atmosfera w młodym zespole.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia.
  • Możliwość pracy zdalnej.
Sposób aplikowania: CV proszę na e-maila peter@omega323.com