Oferty pracy

Pracownik działu handlowego (key account manager)

Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych "LARK Leisure Homes"

LARK Leisure Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Darłowie to najnowocześniejsza w Europie Środkowo-Wschodniej fabryka domów modułowych, szkieletowych i mobilnych Nasze produkty zostały wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami, a jakość potwierdzona najważniejszymi na rynku certyfikatami.

Branża: Administracja
Stanowisko: Pracownik działu handlowego (key account manager)
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Darłowo
Wymagania:
  • min 2 lata doświadczenia w branży budowlanej/instalacyjnej lub z doświadczeniem w sprzedaży produktu technicznego (warunek konieczny),
  • bardzo dobrej znajomości niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny),
  • wysoko rozwiniętych umiejętności nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • wykształcenia min średniego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w branży domów mobilnych i szkieletowych lub turystyce kempingowej,
  • znajomość drugiego języka europejskiego w stopniu zaawansowanym,
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta.
Obowiązki:
  • realizację polityki handlowej oraz marketingowej przedsiębiorstwa,
  • utrzymywanie kontaktów i budowa dobrych długotrwałych relacji z dotychczasowymi klientami Firmy,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów zainteresowanych ofertą,
  • udział w targach i wystawach krajowych i międzynarodowych,
  • współpracę z dystrybutorami,
  • analizę rynku i monitorowanie działań konkurencji,
  • sporządzanie ofert we współpracy z Działem Projektowym,
  • monitorowanie i koordynacja realizacji zamówień handlowych,
  • raportowanie wyników sprzedaży do Zarządu Spółki.
  • zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • elastyczną formę współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja za sprzedaż,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).
Sposób aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a32e8292eaf74b51a7f3143e21a1a0ff