Oferty pracy

Elektromonter

VISCON GROUP POLAND SP. Z O.O.
02 viscon group poland

Firma Viscon Group Poland jest polskim oddziałem Grupy Viscon. Grupa Viscon produkuje linie technologiczne dla sektorów ogrodnictwa, drobiu oraz producentów żywności. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki na całym świecie od ponad 50 lat. http://www.viscongroup.pl

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Elektromonter
Wakatów: 1
Miejsce pracy: SŁUPSK
Wymagania:
  • Umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych
  • Wykształcenie zawodowe - elektryczne
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Konieczna komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wymagane 2 letnie doświadczenie w zawodzie elektryka
Obowiązki:
  • Budowa szaf i rozdzielnic elektrycznych
  • Wykonanie instalacji elektrycznej na maszynach
  • Uruchomianie i testowanie maszyn
  • Możliwe delegacje do klientów na terenie Europy
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dodatkowo płatne wyjazdy w delegacje
  • Pracę w milej atmosferze
Sposób aplikowania: na adres mailowy: rekrutacja @viscon.eu z dopiskiem: ELTRM_PLTK