Oferty pracy

Monter maszyn

VISCON GROUP POLAND SP. Z O.O.
02 viscon group poland

Firma Viscon Group Poland jest polskim oddziałem Grupy Viscon. Grupa Viscon produkuje linie technologiczne dla sektorów ogrodnictwa, drobiu oraz producentów żywności. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki na całym świecie od ponad 50 lat. http://www.viscongroup.pl

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Monter maszyn
Wakatów: 1
Miejsce pracy: SŁUPSK
Wymagania:
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie zawodowe - ślusarz, monter lub spawacz, lub inne z zakresu obróbki metali
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie produkcji, montażu maszyn
  • Doświadczenie w pracy ze stalą nierdzewną
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie przy realizacji serwisów lub instalacji na terenie Polski lub Europy
Obowiązki:
  • Montaż urządzeń oraz linii produkcyjnych, prowadzenie działań serwisowych lub instalacyjnych
  • Montaż maszyn na podstawie dokumentacji technicznej
  • Praca w zakładzie w Słupsku. Możliwe delegacje do Holandii oraz klientów w Europie
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dodatkowo płatne wyjazdy w delegacje
  • Ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę
  • Pracę w milej atmosferze
Sposób aplikowania: na adres mailowy: rekrutacja@viscon.eu z dopiskiem "MON_PLTK"