Oferty pracy

Wsparcie Użytkowników Gadu Gadu

England.pl Spółka z o.o.

England.pl Sp. z o.o. jest Instytucją Finansową nadzorowaną przez KNF. Specjalizuje się w bezpłatnych transferach pieniężnych wykonywanych pomiędzy Wielką Brytanią i Polską nieprzerwanie od kilkunastu lat . Jest również właścicielem komunikatora Gadu Gadu.

Branża: Obsługa klienta, call-center
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Wsparcie Użytkowników Gadu Gadu
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Warszawa lub Koszalin
Wymagania:

Poszukujemy osoby :

•o miłym usposobieniu z predyspozycjami do cierpliwej i kulturalnej obsługi Użytkowników,

• uporządkowanej, rzetelnej, bardzo dobrze zorganizowanej,

• posiadającej wykształcenie minimum średnie,

• swobodnie posługującej się językiem polskim,

• posiadającej wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, nastawionej na Użytkownika i rozumienie jego potrzeb,

• pozytywnie nastawionej do życia i pracy,

• samodzielnej i odpowiedzialnej w podejmowanych działaniach,

• biegle posługującej się komputerem, pakietem MS Office i internetem,

• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• zapewnienie Użytkownikom wsparcia informacyjnego w zakresie usług świadczonych przez komunikator GG,

• przyjmowanie i obsługę zgłoszeń od Użytkowników, kierowanych drogą e-mailową, telefoniczną oraz innymi kanałami on-line,

• utrzymywanie dobrych relacji z Użytkownikami oraz dbałość o pozytywny wizerunek Komunikatora,

• bieżące monitorowanie, przeciwdziałanie i analizę zagrożeń występujących w komunikatorze,

• przygotowywanie materiałów na żądanie państwowych organów ścigania.

Firma oferuje:

Osobom zatrudnionym oferujemy:

• ciekawą pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, w zespole ludzi, którzy tworzyli kultowy komunikator GG,

• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• indywidualny wpływ na rozwój firmy,

• zatrudnienie na umowę o pracę,

• dostęp do nowoczesnych rozwiązań i najnowszych technologii,

• nieformalną i przyjazną atmosferę pracy.

Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane ofertą pracy w England.pl Sp. z o.o. prosimy o o wysłanie na adres rekrutacja@england.pl listu motywacyjnego i załączenie CV oraz podanie oczekiwań płacowych w liście motywacyjnym.Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby. Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez England.pl Sp. z o.o. moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez England.pl Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dn.29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania”. Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcie procesu rekrutacji.anie na adres rekrutacja@england.pl listu motywacyjnego i załączenie CV oraz podanie oczekiwań płacowych w liście motywacyjnym. Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby. Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: