Oferty pracy

Mechanik Maszyn Budowlanych

Adecco Poland Sp.zo.o

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Branża: Motoryzacja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Mechanik Maszyn Budowlanych
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Poznań, Katowice, Szczecin, Kielce, Bydgoszcz
Wymagania:

Wymagania: • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem • Prawo jazdy kat. B • Podstawowa znajomość jęz. angielskiego

Obowiązki:

Zadania:

• Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®

• Praca od poniedziałku do piątku, raz w miesiącu dyżur w weekend

• Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych

Firma oferuje:

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Intencja długiego zatrudnienia

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia kwartalna uzależniona od wyników

• Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

• Interesujący pakiet socjalny

Sposób aplikowania: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: katarzyna.gawel@adecco.com