Oferty pracy

Tajemniczy Klient - Audytor

VSC Sp. z o.o. Sp.k.

Grupa VSC to stabilna firma z ugruntowaną pozycją rynkową. Od przeszło 20 lat specjalizujemy się w usługach z zakresu marketingu relacji. Nasz sukces opiera się m.in. na wąskiej specjalizacji w zakresie badań jakości obsługi SecretClient®, a liczne nagrody: Diament Forbes 2013 i 2014, e-Diament Forbes 2013, Gazela Biznesu 2012, plasują nas na pozycji lidera w branży.

Branża: Marketing
Rodzaj pracy: dorywcza
Stanowisko: Tajemniczy Klient - Audytor
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: cała Polska
Wymagania:

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • wiek powyżej 18 lat;
  • miejsce zamieszkania – dowolne;
  • otwartość i komunikatywność;
  • uczciwość i rzetelność;
  • wysoka kultura osobista;
  • poprawność pisowni w języku polskim m.in. znajomość zasad ortografii i interpunkcji;
  • stały dostęp do Internetu;
  • posiadanie lub dostęp do aparatu fotograficznego / skanera.
  • Mile widziane:
  • • doświadczenie w obszarze badań marketingowych;
  • • doświadczenie w pracy jako Tajemniczy Klient;
  • • posiadanie urządzenia do nagrywania np. dyktafonu
Obowiązki:

Tajemniczy Klient wciela się w rolę przeciętnego klienta, który udaje się do wskazanej placówki, nawiązuje rozmowę z pracownikiem, oceniając m.in. jakość obsługi oraz elementy wizualne lokalu. Po wizycie wypełnia raport (ankietę) w systemie on-line.

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającym się sektorze badań marketingowych;
  •  możliwość zdobycia dodatkowego źródła dochodu;
  • umowę o dzieło;
  • elastyczne godziny pracy;
  • zdobycie doświadczenia z obszaru badań marketingowych;
  • możliwość poznania standardów obsługi klienta.
Sposób aplikowania: Wejdź na stronę www.audyty.secretclient.com, kliknij „Zostań tajnym klientem” i wypełnij formularz. Po aktywacji konta i zalogowaniu się na portalu audytorskim koniecznie uzupełnij swój profil – klikając menu „Moje konto”, a następnie „Dane dodatkowe”.