Oferty pracy

Operator Wózka Widłowego

VAN PUR S. A.

Van Pur jest największą niezależną polską spółką piwowarską. Nasza oferta to piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe. Jesteśmy również sprawdzonym i cenionym partnerem w kategorii private label.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Operator Wózka Widłowego
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  •  uprawnienia do obsługi wózków widłowych wraz z wymiana butli gazowych
Obowiązki:
  •  załadunki i rozładunki transportów,
  • kompletacja zmówień
Firma oferuje:
  • praca w stabilnej firmie
  •  wynagrodzenie zawsze na czas!
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pełne przeszkolenie i wdrożenie pracownika, -
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy oraz pakiet socjalny;
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: k.turek@vanpur.com lub osobiście w siedzibie firmy przy ul. Spółdzielczej 8.