Oferty pracy

Laborant/ Laborantka

MPS International Sp. z o.o.
Nowe logo mps

MPS International Sp. z o.o. Nowe logo mps Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym, istniejącą na rynku krajowym i międzynarodowym od 25 lat. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania naszych Klientów.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Laborant/ Laborantka
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane wyższe chemiczne lub pokrewne) doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem mile widziana umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego służącego do pomiarów i analiz

Obowiązki:
  • przeprowadzanie prób technologicznych wyrobów kosmetycznych
  • przygotowanie prób do wysyłki
  • dokonywanie zapisów jakościowych
  • przeprowadzanie badań podstawowych parametrów określonych w technologii oraz analiza ich wyników
  • wykonywanie testów laboratoryjnych i produkcyjnych
  • wykonywanie prób odtwórczych
  • bieżąca współpraca z Technologiem
Firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz umiejętności
  • atrakcyjny pakiet benefitów
Sposób aplikowania: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Laborant-Laborantka/5034-3031-25-bk1-2099.html