Oferty pracy

Programista Python i JavaScript

Innovation Unplugged
Logonbg

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu przemysłowi najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w zakresie Industry 4.0 i sztucznej inteligencji. Stanowimy część grupy Cronos Groep, łączącej ponad 200 przedsiębiorstw i zatrudniającej ok 4000 pracowników.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Programista Python i JavaScript
Wakatów: 1
Miejsce pracy: cała Polska / praca zdalna
Wymagania:

Nie lubisz pracować w zespole? Chcesz uniknąć uciążliwych dojazdów do biura? Uważasz, że za wcześnie na podjęcie stałej pracy, ale chcesz już sprawdzić się w praktyce? Podejmij wyzwanie i zacznij współpracę z nami! Wymagania:

  • Dobra znajomość języków Python i JavaScript
  • Umiejętność logicznego myślenia i terminowość
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym
  • Znajomość innych języków programowania (np. HTML5, Node.JS) będzie mile widziana
Obowiązki:

Przygotowanie skryptów w oparciu o wymogi projektu, w wyznanoczym terminie.

  •  Szybki proces rekrutacji bez wychodzenia z domu: test sprawdzający wiedzę i videokonferencja, po których masz szansę trafić do naszej bazy ekspertów.
  •  Jasne zasady pracy z domu: rzucamy wyzwanie, jeśli Ci odpowiada
  •  podejmujesz je, wykonujesz zadanie w wyznaczonym terminie (umowa o dzieło lub faktura), zdobywasz atrakcyjne wynagrodzenie i doświadczenie zawodowe.
  • Pracujesz, kiedy chcesz i jak chcesz
  • rozliczamy Cię z efektów i terminów.
  • Nie oferujemy kart sportowych ani opieki zdrowotnej, całość wynagrodzenia trafia do Twoich rak i wydajesz je, na co chcesz.
Sposób aplikowania: CV przesłane na adres: praca@innovation-unplugged.net. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych teraz i w przyszłości. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). W razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie: 666 308 008