Oferty pracy

Magazynier - kierowca

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLITERM-IZOL Sp. z o. o.

Firma Politerm-Izol działa na rynku od ponad 25 lat. Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż hurtowa materiałów wentylacyjnych, izolacyjnych i systemów zamocowań. Od roku 2016 Politerm-Izol podejmuje intensywne działania w kierunku rozwoju działu produkcyjnego zajmującego się wytwarzaniem elementów instalacji wentylacyjnych.

Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Magazynier - kierowca
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

1. uprawnienia na operatora wózka widłowego

2. prawo jazdy kat. B

3. mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

4. rzetelność, sumienność i zaangażowanie.

Obowiązki:

1.prowadzenie magazynu - przyjmowanie i wydawanie towaru, 2.kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym,

3.dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu, 4.rozładunek, załadunek, rozkład towaru,

5.dostarczanie towaru do klientów firmy.

1.zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, 2.jednozmianowy system pracy,

3.praca od poniedziałku do piątku,

4.wynagrodzenie odpowiadające wiedzy i doświadczeniu

Sposób aplikowania: CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro@politerm-izol.com.pl