Specjalista ds. sprzedaży internetowej z językiem niemieckim

Amazinggirl M.Wasilewska i P.Wasilewski s.c.

Firma Amazinggirl s.c. jest firmą handlową prowadzącą sprzedaż na platformach aukcyjnych ( Amazon, eBay, Allegro) oraz poprzez własny sklep internetowy głównie na rynki polski, niemiecki i angielski.

Branża: Administracja
Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży internetowej z językiem niemieckim
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie) Chęć rozwoju kompetencji w zakresie obsługi platform sprzedażowych: Ebay, Amazon oraz form promocji Umiejętności sprzedażowe - kontakt z klientem, obsługa zamówień Wysokie ambicje rozwoju i chęci szkolenia w zakresie sprzedaży na rynki zagraniczne

Obowiązki:
  • utrzymywanie kontaktu mailowego i telefonicznego z klientem,
  • aktywne reagowanie na problemy zgłaszane przez klientów,
  • dbanie o wizerunek marki oraz stałe dążenie do podnoszenia jakości obsługi,
  • współpraca z działem handlowym i logistycznym
Firma oferuje:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę Stałe godziny pracy (Pon-Piąt 7-15 )
  • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego
Sposób aplikowania: amazinggirl@amazinggirl.pl