Oferty pracy

Elektromonter

Saicon sp. z o.o.
Saicon logo claim rgb

Jesteśmy grupą specjalistów skoncentrowaną na dostarczeniu możliwie najlepszych rozwiązań w zakresie automatyzacji produkcji. Tworzymy i wdrażamy kompleksowe i przejrzyste systemy kontroli celem zautomatyzowania maszyn przemysłowych lub usprawnienia procesów gromadzenia i analizowania danych. Tworzymy rozwiązania m.in. dla takich branż jak przemysł oponiarski, spożywczy, farmaceutyczny, papierniczy, drzewny, tytoniowy z nastawieniem na długoterminowy zwrot inwestycji.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Elektromonter
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Straszyn k. Gdańska
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie i odpowiedzialność w pracy
  • praktyczna znajomość korzystania z dokumentacji technicznej
Obowiązki:
  • montaż elektryczny rozdzielnic nn
  • montaż elektryczny gotowych linii produkcyjnych u klienta końcowego
  • pracę przy projektach dla renomowanych i międzynarodowych koncernów
  • dużą samodzielność w realizacji zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy oraz szkolenia w zakresie automatyki
  • umowa o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
Sposób aplikowania: CV prosimy przysłać na adres rekrutacja@saicon.pl . W temacie maila prosimy dodać : Elektromonter