Oferty pracy

Inżynier Produkcji

Rimaster Poland Sp z o.o.

Jesteśmy częścią grupy szwedzkiej, której strategia prowadzi nas w kierunku nieustannego rozwoju, dzięki temu jesteśmy jedną z najprężniej działających firm produkcyjnych na rynku międzynarodowym. Jako producent wiązek kablowych do specjalistycznych pojazdów i systemów przemysłowych, staliśmy się jednym z większych pracodawców na tym terenie, zatrudniającym obecnie ponad 600 osób. Naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie oraz rozwój. Obecnie do naszego zakładu zlokalizowanego w Czaplinku oraz w Bornem Sulinowie poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier Produkcji
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Czaplinek lub Borne Sulinowo
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne (mechanika, elektronika, automatyka, elektrotechnika lub pokrewne),
  • otwartość na innowacje oraz chęć do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • duże umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • prawo jazdy kat. B.
Obowiązki:
  • rozwój wyrobów w międzynarodowym zespole inżynierów (spotkania z klientami oraz w organizacji),
  • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z powierzonym produktem,
  • współpraca przy wprowadzaniu nowych technologii w korporacji,
  • analiza i ocena rozwiązań technicznych wyrobu,
  • odpowiedzialność za walidację konstrukcji,
  • komunikacja w sprawach technicznych,
  • nadzorowanie zmian w produktach,
  • weryfikowanie i wdrażanie zmian konstruktorskich,
  • współtworzenie i definiowanie prototypów produktów,
  • rozwiązywanie problemów,
  • optymalizacja procesów oraz wdrażanie nowych technologii produkcyjnych,
  • ścisły kontakt z działami zakupu strategicznego, technologii produkcji.
  • warunki finansowe: atrakcyjne wynagrodzenie ustalone adekwatnie do posiadanych kwalifikacji,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • udział w ciekawych projektach,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie co daje gwarancję rozwoju zawodowego,
  • pracę w zgranym zespole wysoko wyspecjalizowanej kadry inżynierskiej,
  • atrakcyjny system szkoleniowy.

Atrakcyjne warunki socjalne w pakiecie:

  • dofinansowania z okazji świąt,
  • upominki z okazji dnia kobiet i mężczyzn, dnia dziecka,
  • dopłaty do aktywności sportowej, do wypoczynku,
  • finansowanie biletów na lokalne eventy,
  • organizujemy pracownicze imprezy integracyjne,
  • organizujemy wycieczki dla pracowników,
  • dofinansujemy naukę języka obcego.

Stawiamy na bardzo dobrą atmosferę pracy zespołowej!

Dajemy możliwość rozwoju zawodowego!

Sposób aplikowania: email: plelr@rimaster.com