Oferty pracy

Junior PHP/JS Developer

Twoje Finansowe Centrum sp. z o.o. sp.k.

Jako junior developer będziesz odpowiedzialny za bieżący nadzór istniejących stron oraz tworzenie i wdrażanie kolejnych serwisów internetowych. Zyskasz możliwość rozwoju i będziesz stanowić wsparcie dla senior developera przy naszym autorskim projekcie aplikacji typu Single Page Application.

Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Junior PHP/JS Developer
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Białogard
Wymagania:
  • • Wykształcenie wyższe
  • • Dobra umiejętność programowania w PHP, HTML, CSS3, JS
  • • Znajomość Wordpress i/lub Zend
  • • Podstawowa znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL
  • • Podstawowa umiejętność obsługi systemu Linux
  • • Mile widziana podstawowa znajomość technologii: node.js, express, typescript, Angular
Obowiązki:

Firma oferuje:
  • • elastyczne godziny pracy
  • • umowa o pracę
  • • dostęp do profesjonalnych szkoleń i możliwości rozwoju
  • • praca w młodym, energicznym zespole
  • • miła atmosfera pracy
Sposób aplikowania: Aplikować można na naszej stronie pod adresem: https://www.biurotfc.pl/praca/