Oferty pracy

Pracownik Gospodarczy

VAN PUR S. A.

Jesteśmy największą niezależną polską spółką piwowarską. Nasza oferta obejmuje piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe. Mamy opinię sprawdzonego i cenionego partnera handlowego.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Pracownik Gospodarczy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • chęci do pracy,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
Obowiązki:
  • Utrzymanie porządku i przejezdności na wszystkich drogach i placach firmy,
  • Wykonywanie prac porządkowych w halach magazynowych,
  • Prowadzenie selektywnego gromadzenia odpadów typu: tektura, drewno, puszka, złom, szkło i inne oraz umieszczanie ich w wyznaczonych do tego miejscach;
  • Likwidacja wyrobów zakwalifikowanych do zniszczenia;
Firma oferuje:
  • praca w stabilnej firmie,
  • wynagrodzenie zawsze na czas!
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pełne przeszkolenie i wdrożenie pracownika,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki finansowe za pracę w weekendy, premie oraz pakiet socjalny;
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: k.turek@vanpur.com lub składanie osobiście w siedzibie firmy przy ul. Spółdzielczej 8.