Oferty pracy

Montażysta

Szczegóły oferty nr: 0274/2018
Buglo Place Zabaw Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Buglo, wiodąca firma o zasięgu globalnym produkująca place zabaw i siłownie zewnętrzne poszukuje pracownika na stanowisko: Montażysta

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Montażysta
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin i teren działalności przedsiębiorcy
Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w branży budowlanej lub pokrewnej,
  • prawo jazdy kat. B.
Obowiązki:
  • montaż urządzeń zabawowych zgodnie z instrukcją,
  • wypełnianie dokumentacji dotyczącej wykonywanych zleceń,
  • współpraca z działem realizacji zamówień i z działem handlowym,
  • dbałość o powierzone mienie (narzędzia montażowe, samochód firmowy).
Firma oferuje:
  • pracę „od zaraz”,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciągłe doskonalenie swoich umiejętności.
Sposób aplikowania: CV wraz z dopiskiem montażysta należy przesyłać na adres e-mail: praca@buglo.pl bądż kontakt telefoniczny nr 664 700 725