Oferty pracy

Specjalista ds. Zarządzania Jakością

AJ Fabryka Mebli Sp. z o.o.

„AJ Fabryka Mebli” sp. z o.o. jest producentem branży meblarskiej funkcjonujący jako Original Equipment Manufacturer, działający na rynku od 2001 roku. Jest częścią szwedzkiej grupy AJ Produkter - lidera w sprzedaży wysyłkowej mebli i innych artykułów wyposażenia wnętrz: biurowych, przemysłowych i magazynowych.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista ds. Zarządzania Jakością
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Redzikowo
Wymagania:
  • - znajomość języka angielskiego
  • - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • - Wysokie zdolności analityczne, umiejętność trafnego wyciągania wniosków, stawiania hipotez oraz ich weryfikacji
  • - asertywność i sumienność
Obowiązki:
  • - inicjowanie i prowadzenie działań zmierzających do doskonalenia produktywności
  • - wdrażanie w organizacji nowych rozwiązań oraz dobrych praktyk Lean
Firma oferuje:

Po wdrożeniu Kandydat zdobędzie wiedzę z zakresu:

  • - praktyczna znajomość narzędzi LEan Manufactioring oraz innych metod usprawniania procesów produkcyjnych (np. 5S, SMED, A3, TPM, Ishikawa Diagram)
  • - mapowanie procesów w systemie operacyjnym wraz z nadzorem nad dokumentacją zarządzanie procesowe w ujęciu strategicznym na podstawie ISO 9001:2015 Oferujemy:
  • - Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę.
  • - Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji oraz zaangażowania
  • - Premie miesięczne oraz nagrody jubileuszowe
  • - Ubezpieczenie medyczne
  • - Bogaty pakiet socjalny.
  • • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie oraz w dynamicznym zespole
Sposób aplikowania: CV na adres: office@ajff.pl