Oferty pracy

Magazyn zabawek - Wybierz stanowisko dla siebie! (Niemcy)

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Logo otto 500 px

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym na terenie Europy. Firma jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590).

Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: Magazyn zabawek - Wybierz stanowisko dla siebie! (Niemcy)
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Gernsheim, Niemcy
Wymagania:

Czego wymagamy od Ciebie?

  •  Znajomości języka niemieckiego
  •  Chęci pracy na dłużej
Obowiązki:

Mamy dla ciebie pracę w różnych działach! Możesz zajmować się:

  • Zbieraniem zamówień,
  • Przyjmowaniem i sortowaniem zwracanych rzeczy,
  • Wprowadzaniem zwrotów do systemu komputerowego, Wybór stanowiska należy do Ciebie!
Firma oferuje:

Co otrzymasz?

  • Stawkę godzinową – 10,13€,
  • Dzienny bonus przez 3 miesiące - 6 €,
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
  • Zorganizowane zakwaterowanie i dojazd do pracy,
  • Pracę na dłuższy okres,
  • Pomoc polskiego koordynatora na miejscu. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.” Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.
Sposób aplikowania: Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl