Oferty pracy

młodszy menedżer obiektu

DWOREK JAMNEŃSKI

Wysokiej klasy pensjonat nad morzem zajmujący się organizacją różnego rodzaju eventów, imprez i wydarzeń a także przyjmowaniem gości w okresie sezonowym.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: młodszy menedżer obiektu
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Łazy ul. Mieleńska 1 DWOREK JAMNENŃSKI
Wymagania:
  • znajomość j niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • preferowani studenci kierunku hotelarstwa i pokrewnych
Obowiązki:
  • obsługa recepcji
  • nadzór nad podległymi pracownikami
  • obsługa social media
  • tworzenie ofert obiektu
  • nadzór nad organizacją uroczystości w obiekcie

Oferujemy pracę w wysokiej klasy pensjonacie nad morzem. Nie przejmuj się

  • zapewniamy szkolenie i wdrożenie w tajniki naszej pracy! Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za przyjmowanie i meldowanie gości, nadzór nad podległymi pracownikami (pokojowe), obsługę social media (Facebook) i tworzenie ofert obiektu a także będzie brała udział w organizacji różnego rodzaju imprez. Osoba, która wywiąże się dobrze ze swoich obowiązków ma szansę na awans na menedżera obiektu, bowiem podlega on rozbudowie i poszerza ofertę o zaplecze SPA.
  • Praca w naszym obiekcie daje Ci możliwość objęcia wysokiej klasy stanowiska w niedługim czasie! Zapraszamy do kontaktu! WYNAGRODZENIE 2500 NETTO
Sposób aplikowania: Prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@dworekjamnenski.pl