Oferty pracy

Programista.NET

TELZAS Sp. z o.o.

Telzas , firma technologiczna w branży energoelektroniki z Grupy ETC. Wiodący w Polsce producent i dostawca inteligentnych rozwiązań z zakresu zasilania rezerwowego i monitoringu, wykorzystywanych w telekomunikacji i teleinformatyce (ICT), energetyce, kolei i przemyśle.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Programista.NET
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Szczecinek
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe /informatyka lub pokrewne/,
  • dobra znajomość .NET Framework 3.5, 4.0, C#, • dobra znajomość ADO.NET, LINQ,
  • 1-2 lata doświadczenia w tworzeniu środowiska graficznego(WinForms)
  • 2 lata doświadczenia w programowaniu w C#,
  • doświadczenie w programowaniu obiektowym,
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (w szczególności MSSQL i TSQL),
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • samodzielnego poszukiwania rozwiązań i szybkiego uczenia się nowych technologii,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej.
Obowiązki:
  • rozwój oraz utrzymanie aplikacji zdalnego monitoringu urządzeń, konfiguratora sterownika i aplikacji zarządzania danymi administracyjnymi obiektów technicznych,
  • tworzenie oraz zarządzanie dokumentacją techniczną i projektową,
  • zarządzanie lub udział w projektach.
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w zaawansowanych projektach,
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy zdalnej po 2-3 miesięcznym przeszkoleniu,
  • roczny budżet szkoleniowy do wykorzystania na wybrane przez Ciebie szkolenie czy konferencje.
  • szkolenia wewnętrzne, w tym szkolenia produktowe.
  • komputer, telefon komórkowy.
  • dofinansowana karta Multisport.
  • atrakcyjny program rekomendacji.
  • grupowy program ubezpieczeniowy.
  • coroczne dofinansowanie do wypoczynku
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim na adres: rekrutacja3@telzas.com.pl. Więcej informacji pod nr tel. 094 37 297 09, www.telzas.com.pl