Oferty pracy

Doradca Techniczny

Szczegóły oferty nr: 0344/2018
SalesWise

Wiemy jak trudno znaleźć odpowiedniego sprzedawcę, pozyskać klienta lub zamknąć sprzedaż. Dla firm handlowych pozyskujemy kandydatów do pracy w aktywnej sprzedaży - badamy predyspozycje poprzez testy osobowości i warsztaty weryfikujące.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Doradca Techniczny
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Jakich kandydatów szukamy? Posiadających doświadczenie w sprzedaży oraz zdolności nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych, Mile widziana znajomość branży instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej m. in. producentów i produktów, Znających lokalny rynek inwestycji i wykonawców, Posiadających wykształcenie średnie (mile widziane techniczne), Potrafiących ustalać priorytety i organizować własną pracę, Z elastycznym podejściem do pracy i otwartością na zmiany, Sprawnie obsługujących komputer oraz pakiet MS Office, Posiadających czynne prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

Obsługa klienta i procesu sprzedaży (opracowywanie ofert, wykonywanie wycen, zamówienia towarów, logistyka oraz współpraca z projektantami), Realizacja założonych planów sprzedaży i budżetu marży, Budowanie długotrwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi, Profesjonalne doradztwo techniczne dla klientów, Monitorowanie rynku pod kątem prowadzonych i planowanych inwestycji remontowo-budowlanych.

Firma oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie, System premiowania skorelowany z wynikami, Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer), Pracę poniedziałek – piątek.

Sposób aplikowania: Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres rekrutacje@salesconnector.pl


powrót