Oferty pracy

Operator prasy krawędziowej

Gipo Sp. z o.o.
Logo gipo unlimited innovation

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Odpowiadając na potrzeby Klienta oferujemy rozwiązania optymalizujące produkcję oraz kompleksowe systemy transportu wewnętrznego. Skupiamy się na jakości i jesteśmy dumni z zapewniania usług na wysokim poziomie. Nasze maszyny mają zapewnić oszczędność czasu oraz ograniczyć koszty produkcji i ułatwić pracę ludziom. Muszą być bezpieczne i przyjazne dla użytkownika. Nasze priorytety to niezawodność naszych produktów oraz rozwiązań.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Operator prasy krawędziowej
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Wymagania:

  •   znajomości rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • gotowość do nauki programowania maszyn CNC
  • sumienność, rzetelność, precyzja i zaangażowanie w pracę
  • mile widziane praktyczne doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej lub innych maszyn sterowanymi numerycznie
  • umiejętność pracy w zespole
Obowiązki:
  • wykonywanie elementów zgodnie ze specyfikacją techniczną
  • ustawianie parametrów maszyny poprzez odpowiednie zaprogramowanie
  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie
  • kontrola stanowiskowa detalu gotowego oraz weryfikacja z dokumentacją
Firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość pracy i zdobycia doświadczenia na nowoczesnych maszynach CNC
  • atrakcyjny system wynagradzania, (stałe wynagrodzenie oraz premie)
  • mocne wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • benefity socjalne (imprezy integracyjne, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
Sposób aplikowania: Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV za pomocą adresu e-mail: praca@gipo.eu Prosimy o dołączenie następujących klauzul:*„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez GIPO Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Bohaterów Warszawy 35 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji” *„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez GIPO Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Bohaterów Warszawy 35 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska” - jeśli wyraża Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji.