Oferty pracy

Młodszy Mechanik maszyn

JTI Polska

JTI jest wiodącą międzynarodową firmą tytoniową prowadzącą działalność w ponad 120 krajach. Jesteśmy globalnym właścicielem znanych na całym świecie marek takich jak Winston, druga marka papierosów na świecie i Camel (poza USA). Nasze globalne marki obejmują również Mevius, LD i Natural American Spirit i produkujemy markę z dziedziny e-papierosów Logic i Ploom, która jest ważną marką w kategorii podgrzewanej tytoniu. Z siedzibą w Genewie w Szwajcarii, zatrudniamy ponad 27 000 osób na całym świecie. Niedawno otrzymaliśmy wyróżnienie Global Top Employer trzeci rok z rzędu oraz certyfikat Top Employer w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Jest to uznanie naszej wyjątkowej strategii talentu, pobudzającej kulturę i zaangażowanie w naukę i rozwój.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Młodszy Mechanik maszyn
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Stary Gostków 42
Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane mechaniczne) Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń Umiejętność pracy w zespole Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności Chęć uczenia się, dociekliwość, techniczne zainteresowania Umiejętność czytania dokumentacji techniczno-ruchowej (schematy techniczne)

Obowiązki:

Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych Nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej Udział w konwersjach, przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych Naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej Możliwość rozwoju zawodowego Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta Multisport, Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Zduńska Wola, Kutno, Koło)

Sposób aplikowania: https://jobs.jti.com/job/Stary-Gostk%C3%B3w-Mechanik-LD-99-220/348215501/