Oferty pracy

operator maszyn CNC,

MM TIMBER WINDOWS SP. Z O.O.

MM Timber Windows Sp z o.o. to producentem okien i drzwi drewnianych z przeszło 20­letnim doświadczeniem. Dzięki niemu możemy zaoferować Państwu ekskluzywny produkt, który odmieni wygląd każdego wnętrza i poprawę warunków codziennego życia dla wielu ludzi.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: operator maszyn CNC,
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Niedalino 33
Wymagania:
  • Wysoka jakość pracy,
  • dokładność,
  • rzetelność,
  • samodzielność doświadczenie w zakresie obróbki na maszynie CNC / automacie CNC
  • umiejętność modelowania i przygotowania elementów do produkcji na maszynie CNC
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • zaangażowanie i chęć nauki nowych obowiązków,
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obróbce drewna
Obowiązki:
  • samodzielne programowanie i obsługa tokarki CNC w oparciu o dokumentacje techniczną
  • dobór narzędzi oraz obróbka na maszynie CNC praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi samodzielnie,
  • terminowe wykonywanie elementów według specyfikacji dbanie o prawidłowy przebieg procesu technologicznego,
  • stałe kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów wykonywanie samokontroli na stanowisku pracy raportowanie pracy maszyny utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn
Firma oferuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego pracę w dynamicznie rozwijającym się młodym zespole
  • szkolenia zawodowe
Sposób aplikowania: e-mail: kadry@mmtimberwindows.com lub kontakt osobisty: Niedalino 33