Oferty pracy

Operator maszyny,

Elfa Manufacturing Poland Sp. z o. o.

Zakład, istniejący w Koszalinie, od 2001 roku, zajmujący się obróbką drutu stalowego i blachy stalowej. Produkujący elementy systemu do przechowywania, składającego się koszy, półek, wieszaków i innych elementów.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: dorywcza
Stanowisko: Operator maszyny,
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin, ul. Strefowa 7
Wymagania:

Wymagamy

  • punktualności,
  • dokładności,
  • troski o bezpieczeństwo i jakość pracy.
Obowiązki:
  • Obsługa zgrzewarek punktowych, prasy, giętarki i innych maszyn.
  • Dostępne są również stanowiska, na których wyroby są przygotowywane do malowania proszkowego.
Firma oferuje:
  • Umowa zlecenie ze stawką 15 zł /h brutto

Elastyczny czas pracy: -

  • praca od poniedziałku do piątku między 06:00 a 22:00
  • nie musisz pracować każdego dnia ale nie mniej niż 3 dni w tygodniu
  • pracujesz ile chcesz ale nie mniej niż 4 i nie więcej niż 12 godzin dziennie
  • Praca od 01-08-2018
Sposób aplikowania: Kontakt telefoniczny 797 000 045 oraz spotkanie w siedzibie pracodawcy