Oferty pracy

Księgowa, Pomoc księgowej

Kancelaria Doradcy Podatkowego "Hanka"

Kancelaria Doradcy Podatkowego "Hanka" zajmuje się profesjonalną obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości i podatków oraz zapewnienia kompleksowo doradztwo rachunkowo-finansowe oraz prawne przedsiębiorcom.

Branża: Księgowość, Audyt, Podatki
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Księgowa, Pomoc księgowej
Wakatów: 1
Miejsce pracy: koszalin
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w księgowości min 2 lata na podobnym stanowisku
  • umiejętność rozliczania podatkowej księgi przychodów i rozchodów i innych form opodatkowania
  • znajomość przepisów podatkowych
  • znajomość programów rozliczeniowych
  • samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Wykształcenie o kierunku ekonomicznym i pokrewnym

  • znajomość programu księgowego oraz kadrowo-płacowego
  • znajomość programu Płatnik
  • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie
Obowiązki:
  • Księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych
  • Sporządzanie deklaracji VAT, PIT, GUS i innych zgodnie z zapotrzebowaniem
  • prowadzenie ewidencji oraz rozliczeń w zakresie podatku VAT oraz PIT w tym wyliczanie podatku dochodowego oraz VAT
  • przygotowywanie JPK
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: US, ZUS i inne
  • kontakt z organami podatkowymi w zakresie prowadzonej obsługi klienta
Firma oferuje:
  • umowę o pracę (1/1) lub (1/2)
  • pracę stacjonarną w pełnym pon-pt 7-15 lub niepełnym wymiarze czasu pracy pon-pt 9-13
  • wspólne rozwiązywanie problemów podatkowych
  • doskonalenie wiedzy księgowej i podatkowej z uwagi na
  • różnorodność zagadnień Możliwość przyuczenia do zawodu dla osób nie posiadających wystarczającego doświadczenia w księgowości!!!
Sposób aplikowania: CV na adres e-mail: kancelaria.hanka@o2.pl, osobiście w siedzibie firmy lub telefonicznie pod nr tel. 501176940