Oferty pracy

Inżynier Produktu - nr ref. 9457

Bank Danych o Inżynierach
Logo bdi

Klient Banku Danych o Inżynierach - producent rozwiązań technicznych dla telekomunikacji, energetyki i przemysłu.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier Produktu - nr ref. 9457
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Szczecinek
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektrotechnika/elektronika lub pokrewne)
  • umiejętność przyswajania wiedzy w zakresie zagadnień i produktów technicznych
  • mile widziane doświadczenie związane z samodzielnym zarządzaniem produktem
  • znajomość MS Office, w tym MS Excel
  • prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • wspieranie handlowców w przygotowywaniu oferty technicznej dla klienta
  • opracowywanie oferty techniczno-handlowej zgodnej z wymaganiami klienta
  • współuczestniczenie w opracowywaniu wstępnych założeń technicznych nowych lub modernizowanych wyrobów
Sposób aplikowania: Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres cv@bdi.com.pl z podaniem numeru referencyjnego oraz dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Bank Danych o Inżynierach – Żebrowscy sp.j. w celu realizacji procesów rekrutacyjnych oraz rozwoju zawodowego zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm)" Więcej ofert pracy dla inżynierów na www.bdi.com.pl