Oferty pracy

Inżynieria Produkcji

Curver

Marka Curver jest międzynarodowym przedsiębiorstwem i liderem w Europie i poza nią, specjalizującym się w produkcji i sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynieria Produkcji
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Słupsk
Wymagania:
  • - student powyżej 3 roku lub absolwent studiów kierunkowych - inżynieria produkcji
Obowiązki:

Obecnie poszukujemy kandydatów chętnych odbyć:

  • Staż wakacyjny – płatny Otwiera się niepowrażalna okazja, aby nawiązać współpracę z naszym przedsiębiorstwiem w ramach letniego stażu. Osobom biorącym w nim udział w gwarantujemy wynagrodzenie.
  • Program rozpoczyna się w lipcu.

Oferta dotyczy działu:

  • DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ - (inżynieria produkcji, automatyka, robotyka, mechanika maszyn)

Czego możesz się spodziewać:

  •   Dajemy mozliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o pozycji lidera w swojej branży
  • Zapewniamy przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków
  • Dołączysz do zespołu ludzi pełnych pasji i zaangażowania, chętnie dzielących się wiedzą i doświadczeniem
  • Oferujemy stałe godziny stażu
Sposób aplikowania: cv na adres rekrutacja@curver.com